Nawiążemy współpracę z ambitnymi projektantami

Jesteś młodą ambitną projektantką lub projektantem? Kreowanie mody i trendów to dla Ciebie życiowe motto a nie zawodowy obowiązek? Inspiracji szukasz nie tylko na światowych wybiegach ale potrafisz wypatrzeć „to coś” w modzie ulicznej? Jeżeli tak – to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.  Firma Ramonna w związku z intensywnym rozwojem i realizacją nowych projektów nawiąże współpracę z projektami. Napisz do nas, przedstaw nam swoją osobę i prześlij swoje portfolio - chętnie je obejrzymy i zapoznamy się z Twoją sylwetką.  

e-mail:ramonna@ramonna.com.pl

Nie masz portofolio? Nic nie szkodzi. Jeżeli masz zapał i talent – z pewnością będziemy chcieli Cię poznać. Zadzwoń i umów się z nami na spotkanie.

tel/fax (042) 632-51-62

Aktualności

Nawiążemy współpracę z ambitnymi projektantami

Jesteś młodą ambitną projektantką lub projektantem? Kreowanie mody i trendów to dla Ciebie życiowe motto a nie zawodowy obowiązek? Inspiracji szukasz nie tylko na światowych wybiegach ale potrafisz wypatrzeć „to coś” w modzie ulicznej?

więcej

Donec eget vehicula risus. Suspendisse potenti. Nam ultrices turpis accumsan, blandit felis vitae, sagittis nunc

Maecenas ipsum nisi, scelerisque et rutrum id, sollicitudin ut arcu. Vestibulum vestibulum lectus sed odio pellentesque pulvinar. Morbi iaculis lectus ac turpis pulvinar bibendum.

więcej